Ahşap kutu- El yapımı olup kişisel ve bebek malzemelerinizi saklamak içindir.

Deri bebek patiği - Minik ayaklara merhaba! Gerçek deriden üretilmiş olup el yapımıdır.
Bebek battaniyesi - Her ortamda kullanabileceğiniz pamuklu battaniye.
Bebek masaj yağı - Bebekler, hamileler ve emziren anneler için kullanılması önerilen yağlar ile hazırlanmıştır. Uyku  sakinleştirici, gevşetici etkiye sahip yüzde yüz saf lavanta uçucu yağı içeren bir masaj yağıdır.
Lavanta uyku bebeği - El dikimi, yüzde yüz  koton, lavantalı uyku bebekleri;  lavantanın uyku verici, rahatlatıcı ve biyoritmi düzenleyici etkisinden yararlanıp, bebeğinizin uykuya geçişini kolaylaştırmak, onu rahatlatmak içindir.
Pamuklu body Bebeğinizi ilk aylarında yumuşacık sarsın diye.
Shea butter el ve vucüt kremi İçeriğindeki soğuk sıkım shea butter, bebişinizin ve sizin cildinizi yoğun olarak nemlendirir, içeriğindeki yüzde yüz saf ıtır ve lavanta uçucu yağları ise cildin rahatlamasına yardımcı olur.
Zeka kartları 0-6 ay dönemindeki kartların önünde ürün görseli, arkasında ürün ismi yer alır. Bebeğinizin gelişimine uygun görsel ve metin içeren Zeka Kartları 8. aya kadar kullanılabilir.
Mum mühürlü kart Elle yazılmış  bir özlü sözün bulunduğu anneye ve bebişe özel kart.

.

ADET
₺357,00 KDV Dahil

Tahta kutu- El yapımı olup bebeğinizin malzemelerini saklamak içindir.

El örgüsü yün yelek Bebişinizi sıcacık ve yumuşacık sarsın diye...
El örgüsü yün patik - Minicik ayaklar rahat etsin ve sıcak olsun.
Tahta dişlik ve çıngırak*Doğa dostu ahşap olup kayın ve gürgen ağacından üretilmiştir.
Kayısı aromalı doğal sabun - Mis gibi kokular bebeğinizin eşyalarına sinsin.
Mum mühürlü kart Elle yazılmış bir özlü sözün bulunduğu yalnızca size ait özel kart.

* Kullanılan boyalar, AB standartlarına göre 88/378/EEC Toys Safety Directive (AB Oyuncak Güvenliği Direktifi) gerekliliklerine uygun boyalar olup zehirli madde içermemekte ve oyuncaklarda bakteri oluşumuna izin vermemektedir. Oyuncak güvenliği, alanında öncü, uluslararası test, gözetim ve sertifikalandırma kuruluşu olan İntertek tarafından sertifikalandırılmıştır.

 

ADET
₺138,00 KDV Dahil

Tahta kutu- El yapımı olup bebeğinizin malzemelerini saklamak içindir.

Lavanta uyku bebeği El dikimi, yüzde yüz koton, lavantalı uyku bebekleri; lavantanın uyku verici, rahatlatıcı ve biyoritmi düzenleyici etkisinden yararlanıp, bebeğinizin uykuya geçişini kolaylaştırmak, onu rahatlatmak için hazırlanmıştır.

Pamuklu body -Bebeğinizi ilk aylarında yumuşacık sarsın diye…

Bebek bakım seti - Bebeğinizin tüm bakım ihtiyaçlarını karşılayacak bir set.

Biberon badem şekerliği - Anne ve bebeği her güne tatlı bir başlangıç yapsın.

Mum mühürlü kart - Elle yazılmış bir özlü sözün bulunduğu bebeğinize ve size ait özel kart.

 

ADET
₺198,00 KDV Dahil

Tahta kutu - El yapımı olup bebeğinizin malzemelerini saklamak içindir.

El örgüsü yün yelek - Bebişinizi sıcacık ve yumuşacık sarsın diye...
El örgüsü yün patik - Minicik ayaklar rahat etsin ve sıcak olsun.
Tahta dişlik ve çıngırak*Doğa dostu ahşap olup kayın ve gürgen ağacından üretilmiştir.
Yasemin sabun Mis gibi yasemin kokusu bebeğinizin eşyalarına sinsin.
Mum mühürlü kart Elle yazılmış bir özlü sözün bulunduğu yalnızca size ait özel kart.

* Kullanılan boyalar, AB standartlarına göre 88/378/EEC Toys Safety Directive (AB Oyuncak Güvenliği Direktifi) gerekliliklerine uygun boyalar olup zehirli madde içermemekte ve oyuncaklarda bakteri oluşumuna izin vermemektedir. Oyuncak güvenliği, alanında öncü, uluslararası test,gözetim ve sertifikalandırma kuruluşu olan İntertek tarafından sertifikalandırılmıştır.

 

ADET
₺138,00 KDV Dahil

Karton kutu- İçerisinde bebeğinizin malzemelerini saklayabilirsiniz.

Lavanta uyku bebeği El dikimi, yüzde yüz koton, lavantalı uyku bebekleri; lavantanın uyku verici, rahatlatıcı ve biyoritmi düzenleyici etkisinden yararlanıp, bebeğinizin uykuya geçişini kolaylaştırmak, onu rahatlatmak için hazırlanmıştır.

Hamam sabunu - Geleneksel hamam kokulu, el yapımı, el kesimi, %60'ı sızma zeytinyağı, %20'si Hindistan cevizi yağı, %20'si Hint yağı olmak üzere sızma yağlardan soğuk işlemle üretilmiş, çok özel bir sabun. Bebeğiniz ve sizin banyo keyfiniz için...
Mini tahta oyuncaklar - Doğa dostu ahşap olup kayın ve gürgen ağacından üretilmiştir.
Zeka kartları 0-6 ay dönemindeki kartların önünde ürün görseli, arkasında ürün ismi yer alır. Bebeğinizin gelişimine uygun görsel ve metin içeren zeka kartları 8. aya kadar kullanılabilir.

 

ADET
₺60,00 KDV Dahil
₺132,00 KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
Tükendi

Ahşap kutu- El yapımı olup bebeğinizin malzemelerinizi saklamak için uygundur.

Tahta dişlik ve çıngırak* Doğa dostu ahşap olup kayın ve gürgen ağacından üretilmiştir.
Bebek masaj yağı - Bebekler, hamileler ve emziren anneler için kullanılması önerilen yağlar ile hazırlanmış olup uyku  sakinleştirici, gevşetici etkiye sahip yüzde yüz saf lavanta uçucu yağı içeren bir masaj yağıdır.
Lavanta uyku bebeğiEl dikimi, yüzde yüz koton, lavantalı uyku bebekleri; lavantanın uyku verici, rahatlatıcı ve biyoritmi düzenleyici etkisinden yararlanıp, bebeğinizin uykuya geçişini kolaylaştırmak, onu rahatlatmak için hazırlanmıştır.
Pamuklu bodyBebeğinizi ilk aylarında yumuşacık sarsın diye.
Shea butter el ve vucüt kremiİçeriğindeki soğuk sıkım shea butter, bebişin ve sizin cildinizi yoğun olarak nemlendirir, içeriğindeki yüzde yüz saf ıtır ve lavanta uçucu yağları ise cildin rahatlamasına yardımcı olur.
Hamam sabunuGeleneksel Hamam Kokulu, el yapımı, el kesimi, % 60'ı sızma zeytinyağı, % 20'si hindistan cevizi yağı, % 20'si hint yağı olmak üzere sızma yağlardan soğuk işlemle üretilmiştir.
Mühürlü KartElle yazılmış bir özlü sözün bulunduğu kişiye özel kart.

*Kullanılan boyalar, AB standartlarına göre 88/378/EEC Toys Safety Directive (AB Oyuncak Güvenliği Direktifi) gerekliliklerine uygun boyalar olup zehirli madde içermemekte ve oyuncaklarda bakteri oluşumuna izin vermemektedir. Oyuncak güvenliği, alanında öncü, uluslararası test, gözetim ve sertifikalandırma kuruluşu olan İntertek tarafından sertifikalandırılmıştır.

ADET
₺210,00 KDV Dahil
1